Amphenol Aerospace Operations D38999/26FD19HE-LC
D38999/26FD19HE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FD19HE-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FD19HE-LC.pdf
Availability of D38999/26FD19HE-LC
QUANTITY
D38999/26FD19HE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FD19HE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26FD19HE-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FD19HE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26FD19HE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FD19HE-LC Details Description
Related parts for D38999/26FD19HE-LC
IC DIFF LINE DVR/RCVR PR 16-VQFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 128PS .050 DIP SLD datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
CONN FFC RCPT HSG 13POS 2.54MM datasheet.pdf
CIR BRKR 50A 480VAC 65VDC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
TVS DIODE 25VWM SOD323 datasheet.pdf
CONN INSERT SHELL RCPT PNL MNT datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CAP CER 22PF 440VAC U2J RADIAL datasheet.pdf