Amphenol Aerospace Operations D38999/26FD19HN-LC
D38999/26FD19HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FD19HN-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FD19HN-LC.pdf
Availability of D38999/26FD19HN-LC
QUANTITY
D38999/26FD19HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FD19HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26FD19HN-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FD19HN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26FD19HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FD19HN-LC Details Description
Related parts for D38999/26FD19HN-LC
IDC CABLE - ASN16A/AE16G/ASN16A datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS MINI-BOX datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR BQ24151A datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 6A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
ADJUSTABLE LUG FOR DIVIDOHM datasheet.pdf
1X PRELINK CORD 4X2XAWG27/7 CAT. datasheet.pdf
IC FLASH 1MB 8UDFN datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 630V X7R SMD datasheet.pdf
SS TIMR INTERVAL, 10S ADJ, 24VAC datasheet.pdf