Amphenol Aerospace Operations D38999/26FE6PN-USBSB2
D38999/26FE6PN-USBSB2 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FE6PN-USBSB2
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FE6PN-USBSB2.pdf
Availability of D38999/26FE6PN-USBSB2
QUANTITY
D38999/26FE6PN-USBSB2 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FE6PN-USBSB2
Internal Part NumberEIS-D38999/26FE6PN-USBSB2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FE6PN-USBSB2
Related LinksD38999/26F, D38999/26FE6PN-USBSB2 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FE6PN-USBSB2 Details Description
Related parts for D38999/26FE6PN-USBSB2
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 44-SOH datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 2.6A 39 MOHM TH datasheet.pdf
RES SMD 5.1 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC 10BIT BUS INTRFC LATCH 24SSOP datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 4.6A 8TSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 220PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 19POS 1MM 18" datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS datasheet.pdf