Amphenol Aerospace Operations D38999/26FF11SN-UWSB4
D38999/26FF11SN-UWSB4 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FF11SN-UWSB4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FF11SN-UWSB4.pdf
Availability of D38999/26FF11SN-UWSB4
QUANTITY
D38999/26FF11SN-UWSB4 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FF11SN-UWSB4
Internal Part NumberEIS-D38999/26FF11SN-UWSB4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FF11SN-UWSB4
Related LinksD38999/26F, D38999/26FF11SN-UWSB4 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FF11SN-UWSB4 Details Description
Related parts for D38999/26FF11SN-UWSB4
RES SMD 30.9KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC .064DIA TINLEAD datasheet.pdf
MAGNETIC PATTERN RECOGNITION SEN datasheet.pdf
IC BUS TRANSCEIVER DUAL 24SOIC datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ10B M20 datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
LIMIT SWELEVATOR DOOR datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 56NH 320MA 38.4 MOHM datasheet.pdf