Amphenol Aerospace Operations D38999/26FF28AD
D38999/26FF28AD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FF28AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26FF28AD.pdf
Availability of D38999/26FF28AD
QUANTITY
D38999/26FF28AD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FF28AD
Internal Part NumberEIS-D38999/26FF28AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FF28AD
Related LinksD38999/, D38999/26FF28AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FF28AD Details Description
Related parts for D38999/26FF28AD
CONN TERM BLOCK RAIL MNT PA BG datasheet.pdf
IC FLASH 64MBIT 110NS 56TSOP datasheet.pdf
RES SMD 7.5K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
OSC VCXO 247.5MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
SURFACE FB BELT 4X354" S SFN datasheet.pdf
FIXED IND 12MH 120MA 26 OHM SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 160MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 30POS HL LOW P datasheet.pdf