Amphenol Aerospace Operations D38999/26FF28BE
D38999/26FF28BE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FF28BE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26FF28BE.pdf
Availability of D38999/26FF28BE
QUANTITY
D38999/26FF28BE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FF28BE
Internal Part NumberEIS-D38999/26FF28BE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FF28BE
Related LinksD38999/, D38999/26FF28BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FF28BE Details Description
Related parts for D38999/26FF28BE
RES SMD 5.76K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 2.5KV TRANS 4SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 20V 10% 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN HEADER STRT datasheet.pdf
CRYSTAL 26.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf