Amphenol Aerospace Operations D38999/26FF32SN-USHST3
D38999/26FF32SN-USHST3 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FF32SN-USHST3
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FF32SN-USHST3.pdf
Availability of D38999/26FF32SN-USHST3
QUANTITY
D38999/26FF32SN-USHST3 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FF32SN-USHST3
Internal Part NumberEIS-D38999/26FF32SN-USHST3
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FF32SN-USHST3
D38999/26FF32SN-USHST3 Details Description
Related parts for D38999/26FF32SN-USHST3
FIXED IND 120NH 275MA 990 MOHM datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 8DIP datasheet.pdf
IC RCVR/DVR PAIR LOW PWR 8-SOIC datasheet.pdf
IC RF TXRX FOR NARROWBAND 32QFN datasheet.pdf
CONN RIBBON LATCH 26POS TIN datasheet.pdf
EVAL BOARD 78Q8430 datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 48VOUT 25W datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125" datasheet.pdf