Amphenol Aerospace Operations D38999/26FG11PN-USB4
D38999/26FG11PN-USB4 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FG11PN-USB4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FG11PN-USB4.pdf
Availability of D38999/26FG11PN-USB4
QUANTITY
D38999/26FG11PN-USB4 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FG11PN-USB4
Internal Part NumberEIS-D38999/26FG11PN-USB4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FG11PN-USB4
Related LinksD38999/26F, D38999/26FG11PN-USB4 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FG11PN-USB4 Details Description
Related parts for D38999/26FG11PN-USB4
CAP CER 30PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 4.12 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 8SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CAP TANT 56UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 80.6K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
ERME LSA PLUS STANDARD BLADE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 16POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 66POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 3POS datasheet.pdf
CAP FILM 15UF 5% 250VAC datasheet.pdf