Amphenol Aerospace Operations D38999/26FG75AB
D38999/26FG75AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FG75AB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 4C 4#8(TWIN) PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26FG75AB.pdf
Availability of D38999/26FG75AB
QUANTITY
D38999/26FG75AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FG75AB
Internal Part NumberEIS-D38999/26FG75AB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FG75AB
Related LinksD38999/, D38999/26FG75AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FG75AB Details Description
Related parts for D38999/26FG75AB
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES 1.91K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 8.7K OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 20POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
MULTI-PAIR 6COND 22AWG 1000' datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZE24 M25 datasheet.pdf
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
IC MCU SHARE APROM 20TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 6.34K OHM 1W 1206 WIDE datasheet.pdf