Amphenol Aerospace Operations D38999/26FG75SN-LC
D38999/26FG75SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FG75SN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 4C 4#8(TWIN) SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26FG75SN-LC.pdf
Availability of D38999/26FG75SN-LC
QUANTITY
D38999/26FG75SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FG75SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26FG75SN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FG75SN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26FG75SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FG75SN-LC Details Description
Related parts for D38999/26FG75SN-LC
CONN EDGECARD 26POS .050 SMD datasheet.pdf
IC PWR SUP DDR INTEG 28TQFN datasheet.pdf
IC EEPROM 512KBIT 400KHZ 8TSSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 26POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
RES 470 OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMC datasheet.pdf
RACK TOP datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
MICRO 25C S 6" RBW JACKS datasheet.pdf