Amphenol Aerospace Operations D38999/26FJ24HD-LC
D38999/26FJ24HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FJ24HD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FJ24HD-LC.pdf
Availability of D38999/26FJ24HD-LC
QUANTITY
D38999/26FJ24HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FJ24HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26FJ24HD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FJ24HD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26FJ24HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FJ24HD-LC Details Description
Related parts for D38999/26FJ24HD-LC
CONN RECEPT 11-9POS PANEL MOUNT datasheet.pdf
TRANS PNP 65V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
IC REG LDO -15V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
IC ANLG FRONT END 40MSPS 48-TQFN datasheet.pdf
CONN RECEPT 24POS SMT TIN 2.2MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 13POS 45DEG 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
IC CPLD 440MC 5.4NS 256MBGA datasheet.pdf
ASSYMINIPAKHDL25S8PRAPLUGSCREW datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323 datasheet.pdf