Amphenol Aerospace Operations D38999/26FJ90PE
D38999/26FJ90PE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FJ90PE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 46C MIXED PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26FJ90PE.pdf
Availability of D38999/26FJ90PE
QUANTITY
D38999/26FJ90PE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FJ90PE
Internal Part NumberEIS-D38999/26FJ90PE
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FJ90PE
Related LinksD38999/, D38999/26FJ90PE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FJ90PE Details Description
Related parts for D38999/26FJ90PE
CTRLR TEMP SSR 240V 90A AC OUT datasheet.pdf
IC DAC 16BIT MULTIPLY SER 16SOIC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 900V 275A DO205AB datasheet.pdf
RES SMD 87.6KOHM 0.01% 0.4W 1206 datasheet.pdf
RES 158K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 291K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 4POS SKT datasheet.pdf
OSC XO 12.000MHZ TTL PC PIN datasheet.pdf
CONN HDR 62POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf