Amphenol Aerospace Operations D38999/26JD15BD
D38999/26JD15BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JD15BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JD15BD.pdf
Availability of D38999/26JD15BD
QUANTITY
D38999/26JD15BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JD15BD
Internal Part NumberEIS-D38999/26JD15BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JD15BD
Related LinksD38999/, D38999/26JD15BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JD15BD Details Description
Related parts for D38999/26JD15BD
TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 4.1"L X 2.6"W datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 11A 8PQFN datasheet.pdf
CONDUCTOR ANVIL (E1 DIE) datasheet.pdf
RES 10K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 10% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
CONN FPC 27POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
CBL FIBER OPTIC SMPLX 10M datasheet.pdf
CAP MICA 24PF 5% 500V RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 19POS STRGHT SKT datasheet.pdf