Amphenol Aerospace Operations D38999/26JD19BE
D38999/26JD19BE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JD19BE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JD19BE.pdf
Availability of D38999/26JD19BE
QUANTITY
D38999/26JD19BE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JD19BE
Internal Part NumberEIS-D38999/26JD19BE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JD19BE
Related LinksD38999/, D38999/26JD19BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JD19BE Details Description
Related parts for D38999/26JD19BE
IC RTC EVENT REC I2C 8-DIP datasheet.pdf
TIE ANCHOR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC TXRX RS-485 8-SOIC datasheet.pdf
FUSE 1000A 690V 2BN/50 AR UC datasheet.pdf
LED OPTIMAL IV STAR BLUE datasheet.pdf
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 5SOP datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 890MA 844 MOHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A datasheet.pdf