Amphenol Aerospace Operations D38999/26JF11HE
D38999/26JF11HE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JF11HE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JF11HE.pdf
Availability of D38999/26JF11HE
QUANTITY
D38999/26JF11HE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JF11HE
Internal Part NumberEIS-D38999/26JF11HE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JF11HE
Related LinksD38999/, D38999/26JF11HE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JF11HE Details Description
Related parts for D38999/26JF11HE
IC JK TYPE POS TRG SNGL 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 14K OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
POLYSWITCH PTC RESET 1.7A STRAP datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 12POS R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 24V IN 5V OUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
UM2424 UNIVERSAL MAT, 5METER datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.2A 4XDFN datasheet.pdf