Amphenol Aerospace Operations D38999/26JF32JA-LC
D38999/26JF32JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JF32JA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JF32JA-LC.pdf
Availability of D38999/26JF32JA-LC
QUANTITY
D38999/26JF32JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JF32JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JF32JA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JF32JA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26JF32JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JF32JA-LC Details Description
Related parts for D38999/26JF32JA-LC
IC OPAMP GP 50MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 66POS 2MM T/H datasheet.pdf
CABLE 50POS SOCKET-SOCKET .5M datasheet.pdf
CAP CER 8.9PF 50V T2H 0402 datasheet.pdf
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL datasheet.pdf
RES 9.53K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.01% 0.3W 1206 datasheet.pdf
CONN DSUB datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 500MW SOD80 datasheet.pdf