Amphenol Aerospace Operations D38999/26JF32JD-LC
D38999/26JF32JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JF32JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JF32JD-LC.pdf
Availability of D38999/26JF32JD-LC
QUANTITY
D38999/26JF32JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JF32JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JF32JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JF32JD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26JF32JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JF32JD-LC Details Description
Related parts for D38999/26JF32JD-LC
MOSFET N-CH 100V 70A TO-247 datasheet.pdf
Connector Receptacle 90 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CAP CER 36PF 200V NP0 1812 datasheet.pdf
IC 8-CH 10BIT SERIAL A/D 20TSSOP datasheet.pdf
OPTOISO 5KV DARL W/BASE 6SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 5A SPDT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
RES SMD 80.6 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf