Amphenol Aerospace Operations D38999/26JF32PE-LC
D38999/26JF32PE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JF32PE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JF32PE-LC.pdf
Availability of D38999/26JF32PE-LC
QUANTITY
D38999/26JF32PE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JF32PE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JF32PE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JF32PE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26JF32PE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JF32PE-LC Details Description
Related parts for D38999/26JF32PE-LC
STD PLASTISOL 10 POS DIP SWITCH datasheet.pdf
VARISTOR 324V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 35MA 5TSOP datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 6.3V 10% 1507 datasheet.pdf
FIXED IND 6.9UH 1.7A 89.7 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
LABEL ID PRODUCT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
FIXED IND 6.8NH 140MA 1.6 OHM datasheet.pdf