Amphenol Aerospace Operations D38999/26JG39SD
D38999/26JG39SD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JG39SD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JG39SD.pdf
Availability of D38999/26JG39SD
QUANTITY
D38999/26JG39SD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JG39SD
Internal Part NumberEIS-D38999/26JG39SD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JG39SD
Related LinksD38999/, D38999/26JG39SD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JG39SD Details Description
Related parts for D38999/26JG39SD
RES SMD 38.3K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8SOIC datasheet.pdf
THERMISTOR 220 OHM NTC 0402 SMD datasheet.pdf