Amphenol Aerospace Operations D38999/26JG41PB
D38999/26JG41PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JG41PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JG41PB.pdf
Availability of D38999/26JG41PB
QUANTITY
D38999/26JG41PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JG41PB
Internal Part NumberEIS-D38999/26JG41PB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JG41PB
Related LinksD38999/, D38999/26JG41PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JG41PB Details Description
Related parts for D38999/26JG41PB
IC VREF SHUNT ADJ 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
FUSEHOLDER COVER FOR 1.6W datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 50 OHM PCB datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 43.2 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 301 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
9POS DIE CAST SIDE ENTRY datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA VML2 datasheet.pdf