Amphenol Aerospace Operations D38999/26JH21JB
D38999/26JH21JB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JH21JB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JH21JB.pdf
Availability of D38999/26JH21JB
QUANTITY
D38999/26JH21JB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JH21JB
Internal Part NumberEIS-D38999/26JH21JB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JH21JB
Related LinksD38999/, D38999/26JH21JB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JH21JB Details Description
Related parts for D38999/26JH21JB
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC TXRX RS232 ESD DUAL 20TSSOP datasheet.pdf
CAP MICA 36PF 1PF 100V 0805 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
RES 15K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CABLE TIE 18LB 3.93" datasheet.pdf