Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ19BC
D38999/26JJ19BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ19BC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ19BC.pdf
Availability of D38999/26JJ19BC
QUANTITY
D38999/26JJ19BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ19BC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ19BC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ19BC
Related LinksD38999/, D38999/26JJ19BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ19BC Details Description
Related parts for D38999/26JJ19BC
TRIMMER 200 OHM 0.25W TH datasheet.pdf
EXTRACTOR SOLDER SMOKE 220VAC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
RES 107K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
RES 182K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 210MA datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 52MA 21 OHM TH datasheet.pdf