Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ19JC
D38999/26JJ19JC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ19JC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ19JC.pdf
Availability of D38999/26JJ19JC
QUANTITY
D38999/26JJ19JC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ19JC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ19JC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ19JC
Related LinksD38999/, D38999/26JJ19JC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ19JC Details Description
Related parts for D38999/26JJ19JC
RES SMD 2.4K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 75 OHM SOLDER datasheet.pdf
CAP CER 270PF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
RES 1.47 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 30 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN FPC TOP 7POS 1MM R/A datasheet.pdf