Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ19PC-LC
D38999/26JJ19PC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ19PC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JJ19PC-LC.pdf
Availability of D38999/26JJ19PC-LC
QUANTITY
D38999/26JJ19PC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ19PC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ19PC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ19PC-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26JJ19PC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ19PC-LC Details Description
Related parts for D38999/26JJ19PC-LC
IC SUPERVISOR MPU 3.08V WD 8SOIC datasheet.pdf
IC CTRLR SYNC BUCK 7BIT 40LFCSP datasheet.pdf
IC FIXED-GAIN OPAMP TRPL 14TSSOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RES 1.54K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 229 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
ANT TUF DUCK VHF 136-144MHZ MX datasheet.pdf
CONN PLUG 1POS INLINE W/PIN datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
ANTENNA CHIP COMPACT 2GHZ datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 10% 100VDC RDL datasheet.pdf