Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ19SD
D38999/26JJ19SD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ19SD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ19SD.pdf
Availability of D38999/26JJ19SD
QUANTITY
D38999/26JJ19SD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ19SD
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ19SD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ19SD
Related LinksD38999/, D38999/26JJ19SD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ19SD Details Description
Related parts for D38999/26JJ19SD
IC CLK BUFFER 1:10 50MHZ 20QSOP datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 80POS 1MM SMD datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 25V 10% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
CAP CER 270PF 500V NP0 1206 datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 229 TYPED 19POS datasheet.pdf
CABLE GRIP SLACK HEAVY 0.432M datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 63V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN PLUG 52POS INLINE SKT datasheet.pdf