Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ24AC
D38999/26JJ24AC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ24AC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JJ24AC.pdf
Availability of D38999/26JJ24AC
QUANTITY
D38999/26JJ24AC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ24AC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ24AC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ24AC
Related LinksD38999/, D38999/26JJ24AC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ24AC Details Description
Related parts for D38999/26JJ24AC
RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN TERM BLK FEED THRU BRN 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
RES 3.3K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 261 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf
"MICRO 51C P 3"" YEL JACKS NI" datasheet.pdf