Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ24HA-LC
D38999/26JJ24HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ24HA-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JJ24HA-LC.pdf
Availability of D38999/26JJ24HA-LC
QUANTITY
D38999/26JJ24HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ24HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ24HA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ24HA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26JJ24HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ24HA-LC Details Description
Related parts for D38999/26JJ24HA-LC
LED GREEN CLEAR 2SMD datasheet.pdf
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
IC PREC TRPL SUPPLY MONITR 8SOIC datasheet.pdf
IC LED Driver Linear PWM Dimming 25mA Backlight 9-DSBGA (1.2x1.3) datasheet.pdf
RES SMD 3.65KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 23POS 45DEG 3.5MM datasheet.pdf
IC VOLT PROTECTRION OCP OVP 8DFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf