Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ24PB
D38999/26JJ24PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ24PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JJ24PB.pdf
Availability of D38999/26JJ24PB
QUANTITY
D38999/26JJ24PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ24PB
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ24PB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ24PB
Related LinksD38999/, D38999/26JJ24PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ24PB Details Description
Related parts for D38999/26JJ24PB
TESTER COMBO WS&FS W/ PLATE datasheet.pdf
IC SWITCH PWR DIST TRIPL 16-SOIC datasheet.pdf
FUSE 1500A 690V 3/80 AR UC datasheet.pdf
TERM BLOCK PWR 4POS 15MM datasheet.pdf
IC MPU SUPERVISOR CIRCUIT 4UCSP datasheet.pdf
CONN HEADER BACKPLAN 200POS GOLD datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 5A TO220-3 datasheet.pdf