Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ24SD
D38999/26JJ24SD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ24SD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ24SD.pdf
Availability of D38999/26JJ24SD
QUANTITY
D38999/26JJ24SD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ24SD
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ24SD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ24SD
Related LinksD38999/, D38999/26JJ24SD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ24SD Details Description
Related parts for D38999/26JJ24SD
RES ARRAY 8 RES 150 OHM 2512 datasheet.pdf
RES SMD 0.02 OHM 5% 4W 8230 datasheet.pdf
IC EEPROM 16KBIT 100KHZ 8MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
RES 200 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 36.5 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 68.1 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 60 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 14POS TIN datasheet.pdf