Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ29BE
D38999/26JJ29BE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ29BE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 29POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ29BE.pdf
Availability of D38999/26JJ29BE
QUANTITY
D38999/26JJ29BE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ29BE
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ29BE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ29BE
Related LinksD38999/, D38999/26JJ29BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ29BE Details Description
Related parts for D38999/26JJ29BE
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TVS DIODE 154VWM 246VC SMB datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 19POS datasheet.pdf
RES SMD 60.4 OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
RES 1.5M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 33.2K OHM 1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
IC CPLD 32MC 5NS 48TQFP datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf