Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ43JB
D38999/26JJ43JB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ43JB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ43JB.pdf
Availability of D38999/26JJ43JB
QUANTITY
D38999/26JJ43JB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ43JB
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ43JB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ43JB
Related LinksD38999/, D38999/26JJ43JB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ43JB Details Description
Related parts for D38999/26JJ43JB
IC SCSI 27-LINE TERM 64-LQFP datasheet.pdf
RES SMD 47.5KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Controller Analog, PWM Dimming Lighting 28-HTSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 820UH 320MA 2.2 OHM datasheet.pdf
RES 5.23 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CABLE HOUSING 6POS GRAY datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
XCEDE 3W RGHT 6PVH 8COL datasheet.pdf
MICRO 21C S 30" YEL JACKS datasheet.pdf