Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ43PD
D38999/26JJ43PD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ43PD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JJ43PD.pdf
Availability of D38999/26JJ43PD
QUANTITY
D38999/26JJ43PD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ43PD
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ43PD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ43PD
Related LinksD38999/, D38999/26JJ43PD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ43PD Details Description
Related parts for D38999/26JJ43PD
IC PLL VIDEO GP 36MHZ 16-SOIC datasheet.pdf
FITTING END CAP PD3 IVORY datasheet.pdf
MOD PWR ENTRY STD PCB PNL datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 50 OHM PUSH datasheet.pdf
RES 100K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505 datasheet.pdf
FIXED IND 140NH 680MA 180 MOHM datasheet.pdf