Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ43SD
D38999/26JJ43SD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ43SD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ43SD.pdf
Availability of D38999/26JJ43SD
QUANTITY
D38999/26JJ43SD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ43SD
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ43SD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ43SD
Related LinksD38999/, D38999/26JJ43SD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ43SD Details Description
Related parts for D38999/26JJ43SD
REG 3.3V 1.5A 5VIN ADJ SMD datasheet.pdf
RES SMD 82 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC DAC 12BIT I2C OCTAL 14DFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 30V 5A 8SOIC datasheet.pdf