Amphenol Aerospace Operations D38999/26KD15JE-LC
D38999/26KD15JE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KD15JE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26KD15JE-LC.pdf
Availability of D38999/26KD15JE-LC
QUANTITY
D38999/26KD15JE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KD15JE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26KD15JE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KD15JE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26KD15JE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KD15JE-LC Details Description
Related parts for D38999/26KD15JE-LC
IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC SYNTHESIZER IF ONLY 24TSSOP datasheet.pdf
IC VOLT MON DUAL SUP/SW 14-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 28 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1.2-20 UNF-2A 4.5V datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
SWITCH PLUNGER SPDT 15A SCREW datasheet.pdf
CAP TANT 0.33UF 35V 10% 1206 datasheet.pdf
RES 953K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FLASH 32MBIT 66MHZ 8VDFN datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
OSC MEMS 4.9152MHZ CMOS SMD datasheet.pdf