Amphenol Aerospace Operations D38999/26KD15PE
D38999/26KD15PE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KD15PE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26KD15PE.pdf
Availability of D38999/26KD15PE
QUANTITY
D38999/26KD15PE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KD15PE
Internal Part NumberEIS-D38999/26KD15PE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KD15PE
Related LinksD38999/, D38999/26KD15PE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KD15PE Details Description
Related parts for D38999/26KD15PE
IC OPAMP VFB 300MHZ 14SOIC datasheet.pdf
IC REG CTRLR FLYBK PWM 16-TSSOP datasheet.pdf
HEADER 4POS STR DUAL INSUL 2ROW datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 750W datasheet.pdf
RES 16.2K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 500W datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 865MA 140 MOHM datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 22A 4.2 MOHM SMD datasheet.pdf