Amphenol Aerospace Operations D38999/26KJ24HC-LC
D38999/26KJ24HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KJ24HC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26KJ24HC-LC.pdf
Availability of D38999/26KJ24HC-LC
QUANTITY
D38999/26KJ24HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KJ24HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26KJ24HC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KJ24HC-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26KJ24HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KJ24HC-LC Details Description
Related parts for D38999/26KJ24HC-LC
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 395MA 2.3 OHM datasheet.pdf
508 TB PLU PLU WF HOOK/B datasheet.pdf
CARD GUIDE 5.86" YELLOW datasheet.pdf
TV 24C 12#16 12#12 SKT PLUG datasheet.pdf
TV 19C 19#20 PIN RECP datasheet.pdf
16-Bit, 100kHz/ 20kHz A/D Converters IC datasheet.pdf
25A Silicon Power Rectifier Diode IC datasheet.pdf