Amphenol Aerospace Operations D38999/26KJ24HN-LC
D38999/26KJ24HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KJ24HN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26KJ24HN-LC.pdf
Availability of D38999/26KJ24HN-LC
QUANTITY
D38999/26KJ24HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KJ24HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26KJ24HN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KJ24HN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26KJ24HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KJ24HN-LC Details Description
Related parts for D38999/26KJ24HN-LC
RES SMD 4.3M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC TRANSCVR 3-ST 8BIT INV 24SSOP datasheet.pdf
CONN INSERT 4POS MALE STD LATCH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
VER HDR POWERBLADE datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 80MA 6XDFN datasheet.pdf