Amphenol Aerospace Operations D38999/26LE35BB
D38999/26LE35BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26LE35BB
Brief Description
TV 55C 55#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26LE35BB.pdf
Availability of D38999/26LE35BB
QUANTITY
D38999/26LE35BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26LE35BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26LE35BB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26LE35BB
Related LinksD38999/, D38999/26LE35BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26LE35BB Details Description
Related parts for D38999/26LE35BB
DIODE MODULE 600V 105A HALF-PAK datasheet.pdf
IC OPAMP INSTR 200KHZ RRO 8DFN datasheet.pdf
IC QUAD DIFF LINE DRVR 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 63.4 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PIN datasheet.pdf
RES 69.9 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 69.1 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
ENVIRONMENTALLY SEALED LIMIT SW datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 30MM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 26POS CABLE PIN datasheet.pdf