Amphenol Aerospace Operations D38999/26LE35SN-LC
D38999/26LE35SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26LE35SN-LC
Brief Description
TV 55C 55#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26LE35SN-LC.pdf
Availability of D38999/26LE35SN-LC
QUANTITY
D38999/26LE35SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26LE35SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26LE35SN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26LE35SN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26LE35SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26LE35SN-LC Details Description
Related parts for D38999/26LE35SN-LC
TERM BLOCK PLUG 10POS 3.5MM datasheet.pdf
CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
LED MT VERT 0.560" 2LD NYL WH datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 20POS 0.4MM SMD datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS SKT datasheet.pdf