Amphenol Aerospace Operations D38999/26LG41PA-LC
D38999/26LG41PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26LG41PA-LC
Brief Description
TV 41C 41#20 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26LG41PA-LC.pdf
Availability of D38999/26LG41PA-LC
QUANTITY
D38999/26LG41PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26LG41PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26LG41PA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26LG41PA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26LG41PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26LG41PA-LC Details Description
Related parts for D38999/26LG41PA-LC
DUCT SOLID HAL FREE 6' datasheet.pdf
IC REG LDO 4.85V 0.4A TO220-3 datasheet.pdf
POT JOYSTICK 10K OHM datasheet.pdf
TIMER MINI MULTI-TIME DPDT 24V datasheet.pdf
COVER SR BTS 26 KIT datasheet.pdf
CONN STACKER datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS T/H GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
MCU 32BIT 64KB EZRADIO 64QFN datasheet.pdf
TRANS NPN 80V SOT23 datasheet.pdf
RES SMD 715 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf