Amphenol Aerospace Operations D38999/26MC35AB
D38999/26MC35AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MC35AB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 22POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MC35AB.pdf
Availability of D38999/26MC35AB
QUANTITY
D38999/26MC35AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MC35AB
Internal Part NumberEIS-D38999/26MC35AB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MC35AB
Related LinksD38999/, D38999/26MC35AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MC35AB Details Description
Related parts for D38999/26MC35AB
CAP CER 10000PF 50V X7R AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADR R/A LO-PRO 26POS 30AU datasheet.pdf
RES SMD 42.2 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER BRKWY 14POS R/A TIN datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 100A 1000VAC datasheet.pdf
CONN HDR 90POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 300W datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
TOOL ACCY datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
45V, SOT23F, NPN high gain power transistor IC datasheet.pdf