Amphenol Aerospace Operations D38999/26MD18BB
D38999/26MD18BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MD18BB
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MD18BB.pdf
Availability of D38999/26MD18BB
QUANTITY
D38999/26MD18BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MD18BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26MD18BB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MD18BB
Related LinksD38999/, D38999/26MD18BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MD18BB Details Description
Related parts for D38999/26MD18BB
RES SMD 180K OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 210PS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
SWITCH PLATE E-STOP JOG/REV datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 178 TYPE A 38POS datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER datasheet.pdf
IC SRAM 64K X 16 3.3V 44-SOJ datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf