Amphenol Aerospace Operations D38999/26ME26BB
D38999/26ME26BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ME26BB
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
Datasheet Download
D38999/26ME26BB.pdf
Availability of D38999/26ME26BB
QUANTITY
D38999/26ME26BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ME26BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ME26BB
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ME26BB
Related LinksD38999/, D38999/26ME26BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ME26BB Details Description
Related parts for D38999/26ME26BB
IC REG SWITCHD CAP INV 16SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
RECEIVER FIBER OPTIC 5 MB TO-18 datasheet.pdf
DIODE PIN HF SW 50V 100MA VMD2 datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
CAP CER 10UF 10V X5R RADIAL datasheet.pdf
MODULE 9P 64MB SDRAM 128MB FLASH datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
XCEDE LEFT 4PVH 4COL WK datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS PNL MNT SKT PCB datasheet.pdf