Amphenol Aerospace Operations D38999/26MF35AB
D38999/26MF35AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MF35AB
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 66POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MF35AB.pdf
Availability of D38999/26MF35AB
QUANTITY
D38999/26MF35AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MF35AB
Internal Part NumberEIS-D38999/26MF35AB
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MF35AB
Related LinksD38999/, D38999/26MF35AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MF35AB Details Description
Related parts for D38999/26MF35AB
RES SMD 20 OHM 5% 35W DPAK datasheet.pdf
LED 3MM BI-LEVEL GREEN RA PCB datasheet.pdf
CARDEDGE 30POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC REG LDO 2.1V 0.2A 5DSBGA datasheet.pdf
TERM RING-TONGUE NON-INSUL4/0 datasheet.pdf
OPTO SENSOR OPTICAL FIBER datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V C0G 0603 datasheet.pdf