Amphenol Aerospace Operations D38999/26MG11AC
D38999/26MG11AC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MG11AC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MG11AC.pdf
Availability of D38999/26MG11AC
QUANTITY
D38999/26MG11AC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MG11AC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MG11AC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MG11AC
Related LinksD38999/, D38999/26MG11AC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MG11AC Details Description
Related parts for D38999/26MG11AC
IC OPAMP INSTR 1MHZ 8SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 40 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
RES CHAS MNT 27 OHM 5% 1500W datasheet.pdf
RES 910 OHM 35W 1% TO220 datasheet.pdf
IC REMOTE KEYLESS ENTRY 20TSSOP datasheet.pdf
RES 15 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 82K OHM 5% 1/5W 1005 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 5 (Power) Position Through Hole Solder datasheet.pdf
MINITEK HDR datasheet.pdf
SUPER SEAL 26POS CAP ASSY H AU datasheet.pdf