Amphenol Aerospace Operations D38999/26MG11SB-LC
D38999/26MG11SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MG11SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MG11SB-LC.pdf
Availability of D38999/26MG11SB-LC
QUANTITY
D38999/26MG11SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MG11SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MG11SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MG11SB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MG11SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MG11SB-LC Details Description
Related parts for D38999/26MG11SB-LC
CONN MMCX PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
IDC CABLE - MDM26T/MC26F/X datasheet.pdf
SSR ZC 15A 75-125VAC 4-6VDC datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 33POS R/A .100" GOLD datasheet.pdf
PROTECT ENCLOSURE FOR NA40-24 datasheet.pdf
CHIPCAP2 DGTL 3% 5V datasheet.pdf
TRIAC 800V 8A TO220F datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
RES SMD 1.3K OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf
SENSOR VIBRATION datasheet.pdf
CAP POLY 820UF 20% 2.5V T/H datasheet.pdf