Amphenol Aerospace Operations D38999/26MG39HD
D38999/26MG39HD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MG39HD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MG39HD.pdf
Availability of D38999/26MG39HD
QUANTITY
D38999/26MG39HD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MG39HD
Internal Part NumberEIS-D38999/26MG39HD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MG39HD
Related LinksD38999/, D38999/26MG39HD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MG39HD Details Description
Related parts for D38999/26MG39HD
BATTERY PACK NICAD 12.0V 4000MAH datasheet.pdf
TVS DIODE 90VWM 146VC SMB datasheet.pdf
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC 2AG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 180PF 300V 1111 datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 183MHZ 119BGA datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 8PIN SLD CUP datasheet.pdf
IC COMM INTERFACE ISOSPI 16-QFN datasheet.pdf
SENSOR PROX NPN 2.1MM 12-24VDC datasheet.pdf
RES SMD 12K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf