Amphenol Aerospace Operations D38999/26MG39SB
D38999/26MG39SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MG39SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MG39SB.pdf
Availability of D38999/26MG39SB
QUANTITY
D38999/26MG39SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MG39SB
Internal Part NumberEIS-D38999/26MG39SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MG39SB
Related LinksD38999/, D38999/26MG39SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MG39SB Details Description
Related parts for D38999/26MG39SB
CONN RECEPT 8POS W/RAMP SL156 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
HEAT SINK 19MM X 19MM X 9MM datasheet.pdf
RES SMD 270 OHM 5% 1.5W 2512 datasheet.pdf
TRIMMER 100 OHM 0.125W SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
POWER CONNECTOR FRO IB-131 datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZB24 M25 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB datasheet.pdf
1000 TB SP CL DIP SOLDER datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 2012 datasheet.pdf
OSC XO 8.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf