Amphenol Aerospace Operations D38999/26MG39SD
D38999/26MG39SD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MG39SD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MG39SD.pdf
Availability of D38999/26MG39SD
QUANTITY
D38999/26MG39SD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MG39SD
Internal Part NumberEIS-D38999/26MG39SD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MG39SD
Related LinksD38999/, D38999/26MG39SD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MG39SD Details Description
Related parts for D38999/26MG39SD
BRD SPT SNAP FIT BARBED 1/4" datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 12 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC ACCELEROMETER 3-AXIS 28-QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS BOX W/PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
BLS,9720,ASY,SNB,LP datasheet.pdf
CAP FILM 0.0091UF 5% 1600VDC AXI datasheet.pdf
CTV 43C 23#20 20#16 PIN PLUG datasheet.pdf
FO C/A LC AQU ST 50/125 ORN datasheet.pdf
Field Programmable Gate Array, 144 CLBs, 2000 Gates, 70MHz, CMOS, CPGA84 IC datasheet.pdf