Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ19SB
D38999/26MJ19SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ19SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MJ19SB.pdf
Availability of D38999/26MJ19SB
QUANTITY
D38999/26MJ19SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ19SB
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ19SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ19SB
Related LinksD38999/, D38999/26MJ19SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ19SB Details Description
Related parts for D38999/26MJ19SB
CONN RECP SCREW MT 2.8MM TAB datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.7KHZ RRO 8SO datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 1% 3/4W 1210 datasheet.pdf
CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 2917 datasheet.pdf
RES 953 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 2.26K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
23 SIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
SURGE PROTECTION DEVICE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB datasheet.pdf
POT 100K OHM 1/20W CARBON LINEAR datasheet.pdf